WYSPIAŃSKI CONSULTING - podnoszenie efektywności zarządzania przedsiębiorstwami i projektami rozwojowymi


Idź do spisu treści

PoligraX - opinie użytkowników

O nas > Realizacje

.............................................................................................................................................................

MULTIDRUK Spółka Akcyjna w Lublinie od ponad roku korzysta z programu kompu-terowego PoligrafX do tworzenia ofert na usługi poligraficzne, opracowanego przez firmę Wyspiański Consulting.
Jesteśmy wielce usatysfakcjonowani zarówno współpracą z samą firmą jak i jej produktem informatycznym. Pomimo złożoności zjawiska, jakim jest opracowanie oferty na usługi poligraficzne, program jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Nawet mniej znający się na komputerach pracownicy naszej drukarni sprawnie się nim posługują. Czas opracowania oferty na nasze usługi uległ radykalnemu skróceniu ku wyraźnemu zadowoleniu klientów. Ponadto ze względu na pro-stotę obsługi systemu oferty jest w stanie przygotowywać zdecydowania więcej osób niż do tej pory.
Program jest cały czas rozwijany i - co ma dla nas bardzo duże znaczenie – firma błyskawicznie i elastycznie reaguje na zgłaszane przez nas potrzeby, dotyczące rozbudowy systemu.
Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować program PoligrafX jako narzędzie znakomicie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa poligraficznego, a firmę Wyspiański Consulting jako w pełni profesjonalnego i rzetelnego partnera, dobrze znającego specyfikę naszej branży.
Andrzej Jasiński – prezes zarządu

.............................................................................................................................................................

Program komputerowy PoligrafX jest bardzo przydatny w toku naszej codziennej pracy. Szczególnie ważnych jest dla nas kilka aspektów: ze względu na prostotę jego obsługi nowi handlowcy praktycznie zaraz po rozpoczęciu pracy zaczęli się nim posługiwać, dla każdej oferty handlowej system liczy rentowność zlecenia, toteż decyzje o przyjęciu nawet najmniejszego zlecenia są oparte o precyzyjny rachunek ekonomiczny, wszystkie do tej pory rozproszone bazy danych, dotyczące klientów, cen usług oraz kosztów materiałów i usług dostawców zewnętrznych są przechowywane w jednym miejscu i bardzo łatwo się nimi zarządza.
Po roku naszej współpracy możemy stwierdzić, iż firma Wyspiański Consulting jest rzetelnym i solidnym doradcą w naszym biznesie poligraficznym, czującym jego specyfikę oraz bazującym na bogatym doświadczeniu z zakresu sprzedaży i zarządzania. Produkty firmy mają wysokie walory praktyczne i są bardzo przydatne w toku codziennej walki na wielce konkurencyjnym rynku usług poligraficznych.
Piotr Kolada – dyrektor

.............................................................................................................................................................

Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS Sp. J. ma ponad 30 letnią tradycję i doświadczenie w branży poligraficznej. Współpracę z firmą Wyspiański Consulting nawiązaliśmy w ub. roku, która wykonała na naszą rzecz dedykowany i kompleksowy system informatyczny wspora-gający: proces sprzedaży, zarządzanie działem handlowym i produkcją usług poligraficznych.
Program został wykonany precyzyjnie pod nasze potrzeby i składa się z kilku modułów: tworzenia ofert, zarządzania rozproszonymi bazami danych klientów działu sprzedaży oraz karty technologiczne: budżetowe oraz pracy. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż konstrukcja poszczególnych części systemu idealnie odpowiada na nasze potrzeby, gdyż uwzględnia unikalną specyfikę naszej firmy. Poza tworzeniem precyzyjnej i eleganckiej oferty handlowej program wykonuje szereg obliczeń finansowych, które wspomagają nasz proces decyzyjny - m. in. uwzględnia efekt skali i doświadczenia, oblicza wartość dodaną oraz rentowność zarówno zlecenia jak i każdej operacji technologicznej. Ponadto automatycznie tworzy karty pracy, które są kierowane na produkcję wraz z poszczególnymi częściami przyjętej pracy. Należy podkreślić, iż pomimo jego dużych możliwości obliczeniowych jest to program bardzo prosty w obsłudze, co ma niebagatelne znaczenie na etapie jego wdrożenia.
Mając wieloletnie doświadczenie w poligrafii możemy stwierdzić, iż nie mieliśmy do tej pory do czynienia z analogicznym narzędziem i jest to absolutnie unikalny system na polskim rynku. W związku z tym gorąco polecamy powyższy system informatyczny firmy Wyspiański Consulting jako narzędzie o dużych możliwościach, bardzo dobrze odpowiadające na potrzeby firmy poligraficznej.
Jacek Ragus – prezes zarządu

.............................................................................................................................................................

Strona główna | Oferta | Know how | O nas | Kontakt | Mapa witryny


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego